LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Güvenilir Sohbet Siteleri


Güvenilir Sohbet Siteleri

Güvenilir Sohbet Siteleri

Merhaba arkadaşlar, bugün yepyeni bir hikaye ile karşı karşıyayız, inşallah beğeni ile okursunuz …

Ahmet çok çekingen bir gençmiş. Arkadaşlık kurmakta oldukça zorluk çekiyormuş. Okulda kızlarla sohbet edemiyormuş, utanıyormuş. Aslında bu utangaçlık karakterinin bir parçasıymış ! Arkadaşı ona güvenilir sohbet sitelerine girmesini tavsiye etmiş. Orada kafa dengi arkadaşlar edinirsin demiş. Anonim olarak, daha kolay seviyeli sohbet edebileceğini söylemiş.  Ahmet’te arkadaşının tavsiyesine uymuş ve LAKIRTI.Com ‘a girmiş.

Girdiği sohbet sitesinde bir nick/rumuz yani takma isim alması gerekiyormuş, çok düşünmüş, sonra Ahmet yazmış mobil sohbet odalarında bulmuş kendini. Güzel karşılanmış Ahmet, biraz ortamı takip etmiş. Sonra bir kıza yazmış. Kızla saatlerce sohbet etmişler. Bir bakmiş ki ahmet akşam olmuş ! Ahmet daha derslerini yapmamış. Kızla yarın tekrar sohbet odalarında buluşmak için randevulaşmışlar. Ahmet bir arkadaş bulmanın heyecanı ile derslerini çabucak yapmış ve Pelini düşünmeye çalışmış. Hayalini kurmuş, sarışın mıdır acaba, yoksa esmer mi acaba belki de kumraldır demiş. O gece hayal alemine dalarak uyumuş Ahmet.

Çok mutlu bir şekilde uyanmış, annesini öpmüş, çantasını alıp çıkmış okula.  Annesi de şaşırmış bu duruma ! Hayırdır demiş, ama oğlu duymamış bile! Okul bitince Ahmet hemen eve gelmiş, açmış bilgisayarını ve Pelini beklemeye koyulmuş. Aradan saatler geçmiş ama Pelin gelmemiş. Ahmet belki işi çıkmıştır diye kendini avutmaya çalışmış, akşam olana kadar beklemiş ama Pelin gelmemiş. Ertesi gün Ahmet yine arkadaşlık sohbet odalarında Pelini beklemiş ve bu defa Pelin gelmiş ! Ahmet çok mutlu olmuş. Ahmet Peline açılmaya karar vermiş, aşık olduğunu söylemiş. Pelin çok şaşırmış ! Pelin, sürekli sohbet sitelerine giren birisi olarak bir kere sohbet etmekle nasıl aşık olunurmuş diye dalga geçmiş ! Ahmet bu duruma çok üzülmüş, ben burada herkesle sohbet eder chat yaparım demiş. Sen benim için özel birisi değilsin diyerek Ahmet’i rencide etmiş! Ahmet’in arkadaş bulma sevinci kursağında kalmış. Ama hevesi kırılmamış, artık arkadaş seçiminde daha duyarlı olması gerektiğini anlamış. Yine sohbet odalarına girmeye ve mobil sohbet yapmaya devam etmiş…

Arkadaşlık sohbet sitelerinde birçok insanla karşılaşıyoruz. Kimin iyi veya kimin kötü olduğunu ayırt etmemiz zorlaşıyor, bu yüzden edilen sohbeti daha dikkatli takip etmemiz gerekir. Arkadaş bulmak zordur emek  ister!

Güzel insanlarla karşılaşmanız dileği ile,

Hoş kalın, mutlu kalın, sohbetsiz kalmayın!

LAKIRTI.Com

 

Yazan: HcRToplam 2 Yorumlar
Zeynep

Belkide mucizeniz sizi burda bekliyordur.. Gelin sohbet edelim..

cem

Güvenilir sohbet sitesi bulmak gerçekten ne kadar zor. Sizi tebrik etmek istiyorum...

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri