LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Sitesi


Sohbet Sitesi

Sohbet sitesi Henüz on altı yaşındaydı ilk sohbet odasına girdiğinde, ismi Melek’di. Onu neyin beklediğini bilmiyordu, öyle sohbet sitelerine hiç girmemişti daha önce. Rumuz yani takma ad, diğer bir ismi ile nick denen yere bakınca çok düşünmüştü ilk gün. Acaba oraya ne yazsam diye…

Sohbet Sitesi

Henüz on sekiz yaşındaydı ilk sohbet odasına girdiğinde, ismi Melek’di. Onu neyin beklediğini bilmiyordu, öyle sohbet sitelerine hiç girmemişti daha önce. Rumuz yani takma ad, diğer bir ismi ile nick denen yere bakınca çok düşünmüştü ilk gün. Acaba oraya ne yazsam diye… Bilgisayar ona, o bilgisayara baka kaldı. Dakikalarca düşündükten sonra bulmuştu, “Karanlıklar Prensesi”. Genç bir kız için neden böyle bir seçim diye düşünebilirsiniz. Aslında hayatında yeni değişiklikler olmuştu ve kendini çok yalnız hissediyordu. Çok yakın bir zamanda küçük bir köye taşınmıştı, kimseyi tanımıyordu, her şeyden uzaktı. O gece, ilk defa sohbet odasına girince yazışmaktan daha çok izledi konuşmaları. Biraz zaman geçtikten sonra bir isim gözüktü sayfanın yan tarafında. Doğal bir şekilde muhabbet etmeye başladılar. Kız Belçika’da, oğlan ise Ankara Gölbaşı’nda yaşıyordu, ismi Ünal’dı. Aslında normal hayatta birbirilerini görüp, tanışmaları imkansızdı. Ama bedava sohbet odası sayesinde, bu gerçek olmuştu. O gün kısa bir sohbetten sonra ikisi de hayatlarına döndüler ama nedense birbirilerini düşünüyorlardı. Ertesi gün tekrar girdi o aynı seviyeli sohbet odasına ama bu kez içinden bir ses acaba oda gelecek mi diye sesleniyordu. O da sohbet odasındaydı ve kızın girdiğini görür görmez ona seni bekliyordum dedi. Kızın yüzünde bir tebessüm oluştu.  Kızla çocuk her gün yazışmaya başladılar. Günler haftaları, haftalar da ayları kovalıyordu adeta ve Melek’le Ünal’ın arasında büyük bir bağ oluşmaya başladı. Melek izne giderken ona haber salmış ve küçük küçük kaçamaklarla yine buluşmuşlar. Birbirilerini görünce çok heyecanlanmışlar. Kızın tatili sonu doğru yaklaşınca ikisi de üzülmeye başlamış. Çünkü ayrılık vakti geliyor diye hüzünleniyorlardı. Son buluşma anında Ünal’la Melek birbirilerine bir söz verdiler hep beraber kalacaklarına dair … Aylar seneler geldi geçti… Birbirilerinden uzaklardı ama gönüllerinde saf bir Aşk büyüdü. İlk tanıştıkları o kaliteli sohbet sitesindeki mobil sohbet odalarında her gün buluşarak aşklarını orada yaşamaya devam ettiler.

Sevgili sohbetçiler, sizler de yeni aşklar, yeni sevdalara kavuşmak istiyorsanız, hemen sohbet sitemizdeki ücretsiz ve üyeliksiz sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Yoksa siz hala girmediniz mi?

Hepinize keyifli sohbetler, hoş muhabbetler dileriz.

LAKIRTI.Com

 

Yazan: KelebekToplam 30 Yorumlar
oktay

Kaliteli muhabbet ve sohbet sitesi.. gayet beğendim

  Serhat

  Evet ben de beğendim, uzun zamandır böyle güzel sohbeti olan bir yer arıyordum. Muhabbet ortamı çok iyiydi..

   admin

   Serhat yorumunuz için size de çok teşekkürler, kaliteli bir sohbet sitesi olabilmek için çabalıyoruz.

  Kelebek

  Her zaman bekleriz sohbet sitemize

  admin

  Oktay yorumun için teşekkürler, güzel bir sohbet sitesi olabilmek için gayret ediyoruz.

Serhat

Muhabbet gayet seviyeli , yeni arkadaşlarla tanışmak hoş ..

  admin

  Güzel yorumun için çok teşekkürler Serhat, güzel ve seviyeli bir sohbet sitesi olabilmek için gayretlerimiz sürüyor.

tolqahan

cok güzel site olmuş ellerizi sağlık başarılar devamı dileriz

  Kelebek

  Tesekkur ederiz, sizi her zaman aramızda görmek bizi çok mutlu eder

  admin

  Tolgahan güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz, iyi bir sohbet sitesi olmaya çalışıyoruz.

Bahar

Canım arkadaşım cok güzel olmuş eline yuregine sağlik🤗

Zeynep

Aradığınız arkadaşlık, dostluk veya aşk belkide sizi burda bekliyordur..

  Kelebek

  Güzel dostluklarla başlar herşey, hep yanımızda ol canım. Tesekkürler

  admin

  Zeynep güzel yorumun için teşekkür ederim, çok iyi bir sohbet sitesi olabilmek için gayret gösteriyoruz.

Fikret

başarılı bir sohbet kurgusu . güzel yazı. tebrik ederim

SynaX

Muhabbet , Sohbet, Chat , Dostluk , Arkadaşlık ve En önemlisi samimiyet hepsi bira arada lakirti.com da herkezi bekleriz.

  Kelebek

  Tesekkurler Synax, sizi hep aramizda görme dilegiyle.

  admin

  Güzel yorumunuz ve tespitleriniz için teşekkür ederiz. Sizlerin de katkılarıyla iyi bir sohbet sitesi olacağımızı umuyoruz.

HcR

Emeğinize sağlık güzel bir makale olmuş, başarılarınızın devamını dilerim.

  admin

  HcR yorumun için ve de sağlamış olduğun katkılardan ötürü teşekkürler, kaliteli bir sohbet sitesi olabilmek için uğraşıyoruz.

MrLegend

Sohbet muhabbet, arkadaşlık, dostluk, aşk ve sevgi hepsinden önemlisi samimi bir ortam, LAKIRTI.COM çok güzel bir mekan ...

  admin

  Yorumun ve yaptıkların için sana çok teşekkür ederiz MrLegend. Sizlerin de sayesinde iyi bir sohbet sitesi olacağımızdan eminiz.

Can

bu zamana kadar girdiğim en iyi sohbet sitesi

  admin

  Güzel yorumunuz ve memnuniyetiniz bizleri oldukça mutlu etti, artık daha büyük bir şevkle daha iyi bir sohbet sitesi olacağız.

cem

Kaliteli bir sohbet sitesi olmasını dilerim

Zehra

Çok hoş sohbetlerin olduğu seviyeli bir sohbet sitesi, tebrikler

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Bedava Sohbet Siteleri | Seviyeli Sohbet Siteleri | Kaliteli Sohbet Siteleri | Güvenilir Sohbet Siteleri