LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Aşk Sohbet Sitesi


Aşk Sohbet Sitesi

Aşk sohbet sitesi Merhaba sevgili arkadaşlar, ilk chate başladığım günlerden bir anımı sizlerle paylaşmak istedim. evliliğe giden ve “Chat Aşkı” ismini verdiğim bu hikayemi umarım keyifle okursunuz.

Aşk Sohbet Sitesi

Sohbet sitesinde bir kız ve bir erkek vardı. Bu ikili orada tanıştılar ve arkadaş oldular. Hep beraber bir aile gibiydik. Sohbet muhabbet, gırgır şamata ve şakalar saygılı ve seviyeli bir şekilde devam ediyordu. Aylar geçti ve bu ikili zamanla çok iyi bir dost, bir yıl geçtikten sonra ise sevgili oldular. Onları ben de çok severdim. Zaman ilerledikçe yakınlaşıyorlardı. Bazen aralarında kıskançlıklar olurdu, bu nedenle sorunlar yaşanabiliyordu, genelde bana gelir anlatırlardı, ben de aralarını düzeltirdim. Ama birbirlerini çok seviyorlardı. Normalde insanların işlerine karışmayı çok sevmem ama bu ikili birbirine çok yakışıyordu, bu nedenle de dayanamıyor müdahale ediyordum. Zaman geçtikçe birbirlerini daha iyi tanımaya başladılar. İkisi de ailelerine açıldılar, durumu izah ettiler. Aileler tanıştı kaynaştı ve kız isteme olayı da nihayet gerçekleşti. Hatta erkek arkadaş “benimle evlenir misin” diye bir teklif de sohbet sitemizde yaptı. O kadar güzel bir ortamımız vardı ki anlatamam sizlere. Gerçekten yaşamak lazım. Sohbet odalarının güzel tarafları da var görüldüğü gibi. Bu iki kişi bedava sohbet sitelerinde tanıştı ve bir ilişkiye başladı. Kaliteli sohbet odalarında yaşadıkları ilişkileri de evlilikle sonuçlandı. Düğünlerine beni de davet ettiler. Katılmayı çok istedim ancak bir türlü gidemedim. Ama sürekli görüşüyorduk zaten. Zaman gelip geçtikçe beni de ablaları gibi sevdiler, saydılar. Uzun zaman geçtikten sonra “abla sana bir sürprizimiz var” diye beni görüntülü aradılar. Bir de gördüm ki kız hamile, o kadar sevindim ki sanki reelden tanıdığım bir kardeşim hamile. Çok mutlu oldum. Daha sonra doğum yaptı ve bir kızları oldu. Güzel bir çekirdek aile oldular. İşin güzel tarafı, evlenmiş olmalarına rağmen ikisi de kaliteli ve seviyeli sohbet sitemizi bırakmadılar. Adeta çocukları gözümüzün önünde büyüdü. Belki bizden kilometrelerce uzaktılar ama sanki aynı evin içindeymişçesine de yakındık.

Sohbet odalarında muhabbet ederken en çok saygı ve üsluba dikkat edilmeli ve önem verilmesi gerektiğini savunurum. Hikayemde değindiğim gibi sohbet sitelerinde eğer doğru hareket edilirse harika sonuçlar doğuracak olaylar da yaşanabiliyor.

Değerli arkadaşlar, sizler de eğer bu hikayedeki gibi güzel hisleri ve olayları yaşamak istiyorsanız hemen seviyeli ve kaliteli sohbet odalarımıza giriş yapmalısınız. Henüz giriş yapmadıysanız üye olmadan, ücret ödemeden, gerçek bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan mobil sohbet kanallarımıza giriş yapabilirsiniz. Orada en güzel aşklar, en iyi dostluklar ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Gönlünüzün ve muhabbetinizin hoş olması dileğiyle…

LAKIRTI.Com

 

Yazan: BaharToplam 13 Yorumlar
Oktay Odabaşı

Aradığım muhabbet ortamı , şahane .. Birçok yeni arkadaşlar edindim bu site sayesinde ..

  admin

  Oktay güzel ve açıklayıcı yorumun için çok teşekkür ederiz. Aşk sohbet siteleri hizmetimiz kesintisiz olarak devam edecektir.

Elder@King

Muhabbeti, ortamı, sıcak kanlı insanları, şarkılar ve şiirler okuyan djleri ile mükemmel bir site. Tavsiye ederim

Kelebek

Yüreğine sağlık canim, çok güzel olmuş.... Muhteşem arkadaşlıklara yol acan bir site

  admin

  Kelebek güzel yorumunuz için size de çok teşekkür ederiz. Aşk sohbet sitesi hizmetimizi beğenmeniz memnuniyet verici bir durum.

MrLegend

Emeğine sağlık, çok güzel olmuş. En kaliteli, en seviyeli sohbet ve chat odaları burada ....

  admin

  Teşekkürler yorumunuz için MrLegend. Ayrıca katkılarınızdan dolayı da teşekkür ederiz.

Spy

Elinize emeğiniz sağlık....

cem

Güzel bir aşk sohbet sitesi olmuş tebrikler

Hale

Valla tebrikler gerçekten çok güzel bir site olmuş.

Zehra

Farklı hikayelerin olduğu güzel bir aşk sohbet sitesi olmuş, başarılar dilerim

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Bedava Sohbet Siteleri | Seviyeli Sohbet Siteleri | Kaliteli Sohbet Siteleri | Güvenilir Sohbet Siteleri