Parasız mobil chat sohbet odaları sitemizde güvenilir seviyeli ve kaliteli sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bedava Sohbet Siteleri


Bedava Sohbet Siteleri

Bedava Sohbet Siteleri

Güneş ve Deniz’in Aşkı

Bugün sizlerle bir sohbet sitesinde tanık olduğum güzel bir aşk hikayesi paylaşmak istiyorum.

Güneş, sohbet odasının narin, nazik kibar bir Hanım efendisiydi. Güzel sesiyle djlerimizin gözdesiydi. Kadife sesiyle aşk şiirleri seslendirirdi, dinleyenleri mest ederdi. Herkes onunla sohbet etmek için can atardı. Onu gizliden gizliye izleyen bakışlardan habersizdi.

Deniz, ilk kez bizim sohbet odalarımıza gelmişti, bir arkadaşi tavsiye etmişti. Geneli  kolaçan ederken gözü Güneşte takilı kaldı. Onu takip etmeye başladı. Ne kadar da kibardı. Kimseyi kırmamaya gayret gösteriyordu. Ne güzelde konuşuyordu öyle… saygılı sevgi dolu bir kızdı! Ne tatli bir sesi vardı, insani etkiliyordu. Güneş hakkında herşeyi öğrenmek istiyordu, bir kaç ay Güneşi izlemeye kara verdi. Sohbet etmeden onu tanımaya caliştı. Günler geçtıkçe ona bağlanmaya başladi. Ne garip bir duyguydu. Aşık mı olmuştu yoksa ? Hayır olamazdı ! Aşka inanmiyordu cünkü. Bu yaşa kadar hiç aşik olmamiştı. Aşk sadece bir kavramdı onu gözünde. Herkese kolaylıkla duyulan içi boş bir kelime. Yalandan ibaretti aşk!

Günler geçtikçe Deniz daha fazla merak etmeye başladı Güneşi. Artık Güneşle sohbet etmek istiyordu, dayanamıyordu. Kıskanıyordu onu diğer userlerden. Güneş onun olmalıydı ! Ama nasıl olacaktı, bilmiyordu. Aklına bir fikir geldi. Güneşin programına konuk olmak istediğini söyledi. Güneş kabul etti. Herkes heyecanla güneşin programını bekliyordu. Her zamanki gibi saat 21 gösterince Güneş yayınına başladı. Deniz’in kalbi şiddetli çarpıyordu, nutku tutulmuştu. Kekelemeye başladı. Aman Allahım ne oluyordu böyle ! Kendini toparlaması gerekiyordu. Sohbet ederken Güneşe ilanı aşk yapacaktı.
Ikı kez derin derin nefes aldı Deniz. Bu şansı degerlendirmesi gerekiyordu.

Cemal Süreyya ya ait bir şiir okudu deniz.

“Uzaktan seviyorum seni
kokunu alamadan,
boynuna sarılamadan
yüzüne dokunamadan
sadece seviyorum
öyIe uzaktan seviyorum seni
eIini tutmadan
yüreğine dokunmadan
gözIerinde daIıp daIıp gitmeden
şu üç günIük sevdaIara inat
serserice değiI adam gibi seviyorum
öyIe uzaktan seviyorum seni
yanakIarına sızan iki damIa yaşını siImeden
en çıIgın kahkahaIarına ortak oImadan
en sevdiğin şarkıyı beraber mırıIdanmadan
öyIe uzaktan seviyorum seni
kırmadan
dökmeden
parçaIamadan
üzmeden
ağIatmadan uzaktan seviyorum
öyIe uzaktan seviyorum seni;
sana söyIemek istediğim her keIimeyi
diIimde parçaIayarak seviyorum
damIa damIa döküIürken keIimeIerim
masum beyaz bir kağıtta seviyorum”

Sonra “ Güneşim olup dünyamı aydınlatmaya var mısın” dedi Deniz. Herkes sustu! Sohbet durdu! Herkes şaşkındı! Herkes pür dikkat Güneşin cevabını bekliyordu. Güneşte çok şaşırmıştı, tanımıyordu kı bu genci. Ne demesi gerektigini bilemiyordu, ilk kez o da ne diyeceğini bilemedi. Güneş, Denizin sorusunu nazikçe geçiştirdi. Deniz üzgündü böyle bir yanıtsızlık beklemiyordu. Ya Evet ya Hayır olacaktı cevap. Ortası yoktu bunun ! Pes etmeyecekti! O Karadeniz delikanlısıydı ! O günden sonra güneş ve deniz bedava sohbet odalarında sık sık muhabbet etmeye başladılar. Çok eğlenceli zaman geçiriyorlardı. Beraber sabaha kadar mobil sohbet ettiler. Zaman nasılda hızlı geçiyordu ! Güneşte hoşlanmaya başlamıştı Denizden. Tanıdığı erkeklere benzemiyordu. Saygılı hoşgörülü bir beyefendiydi Deniz. Günler akip geçti, Güneş programına yine Denizi konuk almak istedi. Bu sefer Güneş bir şiir okudu Deniz için.

Nazim Hikmetin Kaleminden,

“Seni düsünmek güzeI sey, ümitIi sey,
Dünyanın en güzeI sesinden
En güzeI sarkıyı dinIemek gibi birsey…
Fakat artık ümit yetmiyor bana,
Ben artık sarkı dinIemek degiI,
Sarkı söyIemek istiyorum.”

Bu sefer Deniz duyduklarına inanamaz! Güneş denize “ seninle herşeye varim Denizim” der. Deniz şaşlınlıktan ne yapacağini bilemez ! Evet artik aşkina karşilık bulmuştur Deniz. Güneşin seçmiş olduğu özel şarkılarla kutlama başlar. Kanalımızın en güzel aşkılarına seyircilerde tanık olmuştur. Bir sevinç kaplar mobil sohbet odasını. En çok Deniz mutlu olur. Sevdiğine kavuşmanın mutluluğunu yaşar!

Deniz ki aşka inanmayan bir delikanlı. Hiç hesabında olmayan bir olayla karşılaşır. Sohbet sitelerinde hiç görmediği, sadece sesini duyduğu bir kıza sırılsıklam aşık olur.

Aşkin zamanı ve mekanı yoktur. Ansızın hiç beklemediğin anda yüreğine giriverir. Ne olduğunu anlamazsın bile. Yüreğinde kelebekler uçuşur uçsuz bucaksız! Dizlerinin bağları çözülür. Aşki tarif etmek zordur.

Sizde yeni heyecanlar ariyorsaniz, chat sitelerine katılabilirsiniz.. Yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Bir “Tik” kadar yakin. Ne duruyorsunuz daha, şimdi tam zamani yeni arkadaşlıkların kurulmasının. Aşkin yeni adresinde sizi bekliyoruz.

Aşkı tatmak dileği ile…

Keyifli sohbetler dileriz.

LAKIRTI.Com

 

Yazan: HcRToplam 3 Yorumlar
cicek

gerçekten hikayeler olağanüstü, bedava sohbet siteleri de çok iyi işlenmiş

    admin

    Teşekkürler Çiçek yorumun için, bedava sohbet sitelerinde ücretsiz sohbet etmek gerçekten çok önemli ...

Esen

bedava mobil chat sohbet odaları siteniz, gittikçe yükseliyor ve bedava sohbet siteleri arasında yer alıyor

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Bedava Sohbet Siteleri | Seviyeli Sohbet Siteleri | Kaliteli Sohbet Siteleri | Güvenilir Sohbet Siteleri | Parasız Sohbet Siteleri | Sosyal Sohbet Siteleri | Kelebek Sohbet | Mynet Sohbet | Arkadaşlık Sohbet Odaları | Sohbet Nehri | Güvenilir Sohbet Siteleri | şehir sohbet odaları | Muhabbet Sitesi | Sosyal Sohbet Siteleri