LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat Sohbet Odaları Hikayesi


Chat Sohbet Odaları Hikayesi

Chat Sohbet Hikayesi

Bir boşluğa düşmüş gibiydim. Sevdiklerimi teker teker kaybediyordum. Elimden bir şey gelmiyordu, seyretmekten başka. Eceldi bu, insanı çaresiz bırakıyordu. Sahi neden benim sevdiklerimi alıyordu ? Hepimiz bir gün ecelin tadına varacaktık. Kaçış yoktu ! Çaresizdim, yalnızdım dertlerimle başbaşaydım. O kadar dostlarım arasında ne kadar da yalnızdım, yeni fark ediyordum bunu. Sahi nerelerdelerdi ? Dost kötü zamanda yanında olmaz mıydı ? Artık olmuyormuş, evet anladım. Menfaat bitince herşey bitiyormuş. Boşlukta bocalarken kendimi sanal dünyaya verdim, mobil sohbet sitelerine girmeye başladım. Çok farklı insanlarla tanıştım, hayatım boyunca belki tanışma fırsatım olmayacaktı, sohbet odaları sayesinde tanıştım. Ne de çok benim hikayeme benzer hikayeler dinledim, kendimi buldum hikayelerinde. Beraber güldük, beraber eğlendik, yeri geldi ağladık duygulandık. Burada ikinci bir dünya kurdum kendime. Uzun uzun chat ve sohbetler yaptık. Dertlerimi paylaşabildiğim, dinlendiğim, sevildiğim bir dünya. İnsan, tanımadığı insana ne de kolay güvenebiliyormuş, sıkıntılarından bahsedebiliyormuş, çok şaşırttı beni. İkinci bir ailem oldu, sevildim sayıldım, kaybolduğumda merak edildim, abilerim, ablalarım hatta teyzem bile oldu. Öğütler dinledim, onların tecrübelerinden yararlandım. Mutluydum, çevreme de yansıtıyordum mutluluğumu ve nasıl böyle mutlu olduğumu merak ediyorlardı. Ama sır gibi sakladım! Onlara muhtaç olmadığımı gösterdim. Sahte dostluklardan sıyırdım kendimi.

Günler geçti, sohbetler yeni sohbetleri açtı hiç hesapta olmayan birşey oldu, bir sevda düştü küçücük yüreğime. İşte tam o an herşey değişti, ben değiştim. Sevginin nelere kadir olduğunu anladım. Sevgi o kadar yüce birşey ki sınır tanımıyor, zaman tanımıyor, mekan tanımıyor… Aynı gökyüzüne bakıyorsun, aynı yıldızları seyrediyorsun, kilometrelerce uzakta olsan bile aynı havayı teneffüs ediyorsun. Yer ve mekanın hiç bir önemi kalmıyor. Yürekler birbiri için çarpıyor. Onu bulduğum güne şükrettim. Şükretmeye de devam edeceğim.

Başımdan geçen bu chat sohbet odaları hikayesini sizinle paylaşmak istedim. Sizler de benim gibi mutsuzken mutluluk bulmak istiyorsanız eğer o vakit sohbet sitelerine girebilir, oralarda yeni arkadaşlıklar, dostluklar elde edebilirsiniz. Toplumumuzda chat ve sohbet sitelerine bakış açısı çok farklı olmasına rağmen ben yine de girdim ve şu anda iyiki de girmişim diyorum. Toplum baskısından uzak, içinizden geldiği gibi hareket edebileceğiniz bu güzel chat sohbet platformları sizlere adeta yeni bir hayat sunuyor. Çekinmeden bu platforma girebilir ve sohbetin keyfine varabilirsiniz.

Keyifli okumalar…

 

Yazan: HcRToplam 3 Yorumlar
HuZuR

Yazıda da bahsedildiği üzere gerçekten kaliteli ve seviyeli bir mekan emeği geçen herkese çok teşekürler

Sema

Çok güzel bir hikaye olmuş, chat ve sohbet alanında böyle paylaşımlar görmek oldukça zordur, teşekkürler ...

cicek

gerçekten hikayeler olağanüstü, chat sohbet odaları da çok iyi ele alınmış

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri