Chat Sohbet

Chat Sohbet

Chat sohbet Karmakarışıkım bugünlerde. Uçsuz bucaksızım, tutunacak bir dalım dahi yok. Dipsiz bir kuyuya düşer gibiyim. Yalnızım! En son ne zaman bu duygulara kapıldım, bilemiyorum! Ama sanki bir ağacın solmuş yaprağı gibi savruluyorum.

Chat Sohbet

Rüzgar istikametimi belirliyor. Nereye savruluyorum, bilmiyorum. Öylece bırakıyorum kendimi. Haykırmak istiyorum, sesim çıkmıyor. Duyuramıyorum kendimi. Bitkinim takatim yok ! Üzgünüm olacaklara. Sadece seyrediyorum artık. Elimden hiçbir şey gelmiyor. Dua ediyorum Rabbime. Yüreğime bir inşirah ferahlığı ver diyorum. Sen olacakları hayra çevir diyorum.Kara bulutlar esir almasın duygularımı, benliğimi! Nefes almak istiyorum, derin derin. Gökyüzünü seyretmek istiyorum doya doya. Kara bulutlar gökyüzüme kavuşturun beni! Masmavi, gökyüzlüme kavuşturun! Sohbet edecek kimseyi bulamıyorum, arkadaşlarım dostların birer birer terk ediyor beni. Bir muhabbete muhtaç kalıyorum. Bir tutam sevgi dileniyorum.

Seviyeli chat sohbet odalarına giriyorum. Kaliteli sohbet yapan seviyeli insanlar arıyorum. Onlarla doyasıya sohbet etmek istiyorum. Bu defa aradığım yeri bulduğumu düşünüyorum. Bedava sohbet odalarında uçsuz bucaksız muhabbetler yapmak istiyorum. Ücretsiz üyeliksiz sohbet sitelerini araştırdım, en sonunda lakirti sohbeti buldum. Sohbet sitesindeki chat odalarına girdiğimde oradaki seviyeli sohbete hayran kaldım. Bunun yanında radyo odasındaki işini iyi bilen djler beni mest etti, onları büyük bir keyif ile dinledim. Birden fazla çeşitli oyun odalarındaki oyun botları çok iyi hazırlanmış. Gördüm ki insanlar hiç sıkılmasın, hep burada güzel vakit geçirsinler diye oldukça fazla kafa yorulmuş. Sizleri tebrik ediyorum.

Evet arkadaşlar, bu yazıyı okuyan tüm sohbet severler, sizleri de bu güzel güvenli sohbet ortamına davet etmekten mutluluk duyuyorum. Seviyeli ve güvenli sohbetin tadına siz de varacaksınız, bundan adım gibi eminim. Bu nedenle hemen sohbet girişine bir takma ad yani rumuz veya diğer adı ile nick yazarak, hiç bir resmi bilginizi girmenize gerek kalmadan bedava, parasız sohbet edebilirsiniz.

Ne demişler; Gönül ne kahve ister ne kahvehane, Gönül muhabbet ister kahve bahane …

Gönlünüzü hoş tutacak muhabbetlere ulaşmanız dileği ile…

Hoş sohbetler dileriz. Muhabbetiniz bol, gönlünüz hoş olsun …

LAKIRTI.Com

 

Yazan: HcR


Yazar: Can Güldür

Görüntüleme: 1424 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 17 Eylül 2020

5 Yorumlar
erman

Güzel bir ortam hayırlısı olsun


cavidan

Çok güzel bir yazı olmuş, ben de umarım seviyeli güzel arkadaşlıklar yakalayabilirim


cem

Chat sohbet siteleri arasında iyi bir yer edinmenizi dilerim


Zehra

Chat sohbet yapmak için çok güzel bir mekan


Guzel

en kaliteli chat sohbet siteleri arasında yer alan güzel bir sohbet sitesi


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Lakırtı - Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Mobil Sohbet
Chat - Hoş Sohbet - Muhabbet - Sohbet Siteleri