LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Lezbiyen Sohbet


Lezbiyen Sohbet

Merhaba Lez SohbetLezbiyen Chat kullanıcıları, burada bulunuyorsanız demektir ki sizlerin de canı sıkkın ve keyif almak için belli arayışlar içerisindesiniz. hayattan sıkılmış ve yogun iş hayatı stresinden kurtulmak isteyen insanlar için en iyi arkadaşlık kurma ve dost edinme sitesi olan Lez Sohbet sizlerin beklentilerini karşılama amacı ile bir bütün olarak Lez Chat Odaları içerisin de her zaman seviyeli ve daimi sohbeti sağlama amacı ile kurulmuştur.

Lezbiyen Sohbet

Sizlerin Lezbiyen Sohbet Odalarına bağlanmadan önce bu yazımızı önemle okumanızı ve dikkate almanızı önemle rica ediyoruz. peki bu yazıyı bizler neden yazık ve sizlerin nasıl ve ne şekilde bilgilendirilmesini istiyoruz. öncelikle şunu belirtmek isterizki Lez Chat ve Lez Sohbet hizmeti verirken bizler insanların gizliliklerine her zaman önem vermekle birlikte onların da bu gizliliklerini korumasını temenni ediyoruz.

Bu sayede lütfen Lez Sohbet Odaları içerisin de gerçek kimliginize dair lütfen hiç bir şekilde bilgi vermeyiniz. Unutmayalım ki bizler karşımız da Sohbet ettigimiz kişinin hiç bir gerçek bilgisine sahip degiliz ve kendi gerçek bilgilerimizi de sunmamız bizim acımızdan saglıklı birşey degildir.

Lütfen bu kurallara uyarak Lezbiyen Chat odaları içerisin de bir birimizi kırmıcak şekilde Chat yapmaya özen gösterelim. sizlere sunulan bu hizmet tamamen ücretsiz olup sitemizde Google Adsense reklamları kullanılmaktadır. lütfen ilginiz olmayan reklamlara tıklamayınız. ilgi ve alakanız için teşekkür eder keyifli sohbetler dileriz.

Lez sohbet Bayanlarla tanisma ve arkadaslik ciddi ve kaliteli chat sitemize hos geldiniz. Muhabbet sitemiz de sadece Lez arkadaslik ariyan ve tercihini bu kriterlere uygun kullanan kisilerin girmesi serbesttir. Herhangi bir isim gerektirmeden tamamen bedava bir sekil de sizler de chat odalarimiza uygun bir sekil de giris yapabilirsiniz. Lez chat odalari olarak sizlere baslica: #Lezsohbet #Chat #Oyun ve #Radyo kanallarimiz da 7/24 kaliteli bir sohbet ortami sunmaktayiz. Bizlere istek sikayet bildirim ve destek yardim icin sunucumuz da bulunan yardim ve #OperHelp kanalimizi kullanabilirsiniz.

Yeni çagin Bay/Bayan Lez sohbet eglence ve arkadaslik platformu olan lakirti.coma hepiniz hoş geldiniz.Toplam 13 Yorumlar
ayla

lezbiyen olmak ülkemizde oldukça zor, bu nedenle lezbiyen sohbet etmek de her yerde mümkün değil

  admin

  Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Evet herkesin bildiği gibi lezbiyenlik ülkemizde çok hoş karşılanmıyor ve bir toplum baskısı oluşturuluyor. Bu nedenle de kimlikler açıkça söylenemiyor. Bizler de lezbiyenlere rahatça sohbet edebilecekleri bir imkan sunmak istedik.

cemre

evet gerçekten de lezbiyen arkadaşların sohbet edeceği mekanlar oldukça sınırlı kalıyor

  admin

  Cemre öncelikle yorumunuz için çok teşekkürler. Ülkemizde lezbiyenlik çok hoş karşılanmıyor ve toplum baskısı mevcut. Bu nedenle bizler de lezbiyenlere rahatça sohbet edebilecekleri bir ortam ve mekan sunmak istedik.

cavidan

merhaba, lezbiyen olan arkadaşların toplum baskısından dolayı açıkça kendilerini ifade edebilecekleri bir yer olmadığından, burası çok önemli

  admin

  Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Bildiğiniz üzere lezbiyenlik ülkemizde pek iyi karşılanmıyor ve toplum baskısı altında tutuluyor. Bu nedenle de açıkça sohbet edilemiyor. Bizler lezbiyenlere rahatça chat yapabilecekleri bir ortam sunmak istedik.

hale

Merhaba, yıllardır gizliyordum kendimi toplumdan sayenizde kendim gibi düşünen insanlar ile tanıştım. Sağ olun.

  admin

  Hale yorumunuz için çok teşekkürler. Siz lezbiyenlerin ülkemizdeki durumunu hepinizden çok daha iyi biliyorsunuz zaten. Lezbiyenlere rahatça iletişim kurabilecekleri bir mekan sunmak istedik.

Eliff

Lakirti.com Gercekten de Her detay düşünülmüş.. Emeklerinize sağlık.

  admin

  Eliff yorumunuz için teşekkür ederiz. Toplumun her kesimini düşünmeye çalışıyoruz.

leydi

Merhaba öncelikle böyle bir düşünce çok iyi olmuş, lezbiyenleri yok saymak olmazdı, tebrikler

  admin

  Yorumunuz için teşekkürler Leydi. Tabi ki toplumda bulunan her kesimi dikkate alıyoruz.

Olga Odabaşı

lezbiyen sohbet odası olarak şahane .. tşkler ..

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Bedava Sohbet Siteleri | Seviyeli Sohbet Siteleri | Kaliteli Sohbet Siteleri | Güvenilir Sohbet Siteleri