LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Sohbet


Mobil Sohbet

Sohbet kategorisi içerisinde ve mobil sohbet siteleri arasında ön sıralarda yer edinmiş bir platform olarak, gelişen dünya teknolojisindeki gelişime uyum sağlayarak bizler de kendimizi geliştirip sistemimizi yeniliyor, varsa hatalarımızı gideriyor ve sürekli geliştiriyoruz. Mobil sohbet odaları olarak siz kıymetli kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmalarımız sonucunda sohbet sitemizin mobil uygulaması yapılarak hizmete sunulmuştur. Aşağıdaki Play Store linkinden bedava mobil sohbet uygulamamızı indirerek web tarayıcısına girmeden sohbet odalarımızda bedava muhabbet etme imkanı bulabilirsiniz.

Sitemize giren kullanıcılarımız mobil chat odalarımızda kayıt olmadan bedava sohbet edebilecekleri gibi eğer rumuzlarını başka kişilerin kullanmasını istemezler ise rumuzlarını /msg nickserv register şifre e-posta komutu ile kayıt altına alabilirler.

Keyifli sohbetler dileriz.

                    Mobil Sohbet UygulamasıToplam 4 Yorumlar
NuR

Mobil Sohbet Uygulaması Harika olmuş ! Keyfle, bağlantım kopmadan sohbet edebiliyorum. Teşekkür ederim, başarılarınızın devamini dilerim

BuSe

Harika ! Guzel bir sohbet siteniz var. Seviyeli bir ortam. Herkese tavsiye ederim

Aysegul

Mobil sohbet çağımızda çok önemli bir rol oynamaya başladı, herhangi bir yere bağımlı kalmadan sohbet edebilmek gerçekten önemli, teşekkürler.

Sena

Chat deyince akla artık Mobil sohbet geliyor başkası boş

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri