LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mynet Sohbet


Mynet Sohbet

Mynet sohbet Merhaba arkadaşlar, bu defa çok güzel bir konu olduğunu düşündüğüm “Seven Kıskanır” teması ile sizlerin karşısına çıkıyorum. Keyifle ve tebessümle okumanızı umuyorum.

Mynet Sohbet

Normal şartlarda dahi ben çok kıskanç birisiyim. Hele ki seviyorsam, çok daha fazla kıskanırım. Çünkü seven kıskanır ! Ben kıskanmayan insanlardan korkarım! İnsan aşık olduğu kişi tarafından kıskanılınca sevildiğini anlıyor. Benim gözümde kıskançlığın olmadığı yerde aşk da yoktur! İnsan sevdiğini herkesten sakınır. Onda gördüğü, etkilendiği tüm güzellikleri başkasının görmesini ve etkilenmesini istemez. Genelde kıskançlık negatif bir özellik gibi algılanıyor ama sevdiğimiz bir kişiyi de kıskanmamak mümkün değil ! Aslında korkumuz sevdiğimiz insanı kaybetmektir. Aşkımız o kadar güçlüdür ki onsuz bir hayat düşünemeyiz.

“Mümkünse sana yanlışlıkla bakmasınlar, kıskanırım”

Eğer gerçekten aşıksanız sevinci kadar acısına da talip olmalısınız !

Kadın birlikte olduğu adamın iyi olduğunu bilir ve başka bir kadının ona yaklaşmasını istemez. Aynı şekilde adam sevdiği kadının güzelliğini bilir ve başka bir erkeğin ondan faydalanmasını istemez.

Bu durum reelde böyle olduğu gibi sanalda da aynı şekildedir. Mynet sohbet odalarına giriş yapıyoruz, girdiğimizde orada yazılı sohbet ediyoruz. Yukarıda bahsetmiş olduğum tüm duygu ve hisler burada da geçerlidir. Sanal deyip geçemeyiz. Mynet sohbet sitesindeki mobil sohbet odalarında muhabbet ettiğimiz kişilerden etkilenebiliriz. İçinde özel olarak değer verdiğimiz kişiler olabilir. Bu kişiler bizim için özeldir. Zamanla sevgi ve aşk doğabilir. İşte bu durumda o kişilerin diğer userlarla sohbet etmesine katlanamayız. Onun sadece kendimizle sohbet etmesini isteriz. Onu kısıtlamaya çalışırız. Ama bu durum her zaman iyi sonuçlar doğurmayabilir. Bazen aşırı tepki ve kısıtlamalar, mutlu olunmasına mani olabilir. Bu durumlarda kendimize hakim olmamız gerekir. Sevdiğimize güvenmeliyiz. Kendisine özel alanlar bırakmalıyız. Arkadaşlarıyla zaman geçirebilmesine ve seviyeli sohbetler yapmasına olanak tanımalıyız. Bıkkınlıklara sebebiyet vermeden güzel bir ilişki yaşamaya çalışmalıyız. Kendimizin de özel alanları olabilmelidir. Tabi ki ilgiden herkes hoşlanır, ilgimizi hiç bir zaman eksik etmemeliyiz. Başkaları ile sohbet ederken dahi sevdiğimizden ilgiyi kesmemeliyiz. Yine başkalarına ayırdığımız zamanın sevdiğimize ayırdığımız zamandan fazla olmamasına özen göstermeliyiz. Sevgilimizle daha fazla sohbet etmeli, daha fazla vakit geçirmeliyiz.

Hiç kıskanmamak zaten olmaz. Hakkı Bulutun de dediği gibi;
“Kıskanmak aşkın kanununda var
Gerçek seven kalbi bu duygu sarar”

Bu yazımı okuyan tüm sohbet severler, sizleri bu güvenli ve seviyeli sohbet ortamına davet etmekten mutluluk duyuyorum. Güvenli ve kaliteli sohbetin tadına siz de varacaksınız, buna garanti veriyorum. Hemen sohbet girişine bir nick yanı takma ad yazarak, hiçbir gerçek bilginizi vermenize lüzum kalmadan parasız ve ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Güzel kıskançlıklarla hoş muhabbetlere ulaşmanız dileği ile…

Muhabbetiniz bol, gönlünüz hoş olsun …

LAKIRTI.Com

 

Yazan: HcRToplam 6 Yorumlar
cavidan

elbette seven kıskanır, kıskanmalıdır da, yoksa ben sevdiğinden şüphelenirim :)

    admin

    Cavidan yorumun için teşekkür ederiz, mynet sohbet odalarımızda sürekli sohbet aktiftir.

Can

Bu zamana kadar girmiş olduğum en güzel mynet sohbet sitesi.

erman

sevene can feda sevmeyene elveda...

cem

Mynet sohbet sitesi için iyi bir bilgilendirme teşekkürler

Zehra

Mynet sohbet odaları çok güzel sevdaların yaşandığı kaliteli bir yer olmuş

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Bedava Sohbet Siteleri | Seviyeli Sohbet Siteleri | Kaliteli Sohbet Siteleri | Güvenilir Sohbet Siteleri