LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Siteleri Ücretsiz Üyeliksiz


Sohbet Siteleri Ücretsiz Üyeliksiz

Sohbet Siteleri Ücretsiz Üyeliksiz Merhaba kıymetli dostlar. Bugün sizlere genç bir delikanlının hikayesini anlatmak istiyorum. Umarım hikayemi beğeni ile okursunuz. Lütfen ardından geri bildirimlerinizi iletmeyi unutmayınız. Sabırla okuduğunuz için sizlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Sohbet Siteleri Ücretsiz Üyeliksiz

Evet arkadaşlar bu hikayede bir genç delikanlının hikayesini anlatacağım sizlere. Bu delikanlının ismi Mert ve henüz 18 yaşında ve hayatının baharında. Her genç erkek gibi onun da hayalleri var ama hiç birini yaşayamıyor. Neden diye düşünüyorsunuzdur.

Küçük yaşta Mert bir kaza geçirmiş. Evde annesinin haberi olmadan bir kibrit kutusu bulup onunla oynarken ateş almış ve elbiseleri tutuşmuş. Bu olay esnasında hem elbiseleri hem de vücudunun büyük bir kısmı yanmış. Çocukluğunun büyük bir kısmını hastane köşelerinde geçirmiş. Mert insanların kendisine bakışlarından etkilendiği ve üzüldüğü için kendini eve mahkum etmiş. Aslında fazla bir şey istemiyor hayattan. Bir arkadaş, dert ortağı, sohbet edebileceği birkaç kişi hepsi bu kadar.

Bir gün eve bir akrabası gelmiş. Yanında Mert’le aynı yaşlarda bir de oğlu varmış. Çocuk cep telefonuyla uğraşırken Mert’in ona baktığını fark etmiş ve yanına gidip ona ne yaptığını göstermiş. Bak bir sohbet kanalındayım, farklı şehirlerden, hatta farklı ülkelerden kişilerle tanışıp onlarla arkadaş oluyorum ve konuşuyorum demiş. Yeni insanlarla tanışmanın güzelliklerini anlatmış. Mert’in hiç sosyal hayatı olmadığı için bilmiyormuş böyle sitelerin var olduğunu. O bilgisayarda sadece oyun oynar, müzik dinler, film izlermiş. Akrabaları evden gittikten sonra Mert odasına gidip o sohbet sitesinin sayfasını açıp sohbet odalarına girmiş. Heyecanlanıp bir süre ekranı izlemiş, daha sonra ortama alışmaya ve yavaş yavaş sohbet etmeye başlamış. Hayatında ilk defa ailesi dışında insanlarla konuşuyormuş. Genç delikanlının yüzü gülmeye başlamış, sanki gözlerinde yeni bir ışık doğmuş. Günler geçtikçe o sohbet sitesine girmeye devam etmiş, yeni hayallere, yeni umutlara kendini açmaya başlamış. Orada insanların bakışından çekinmeden kendini ifade ettiği için, sürekli seviyeli ve kaliteli ücretsiz üyeliksiz sohbet sitelerinde zaman geçirmek hoşuna gidiyormuş. Bu durum ailesinin de gözünden kaçmamış ve ona bu imkanı daime sunmuşlar.

Sevgili arkadaşlar, sizler de çeşitli nedenlerle sosyal bir ortam içinde bulunamıyorsanız, şu an tam da derdinize derman olacak yerdesiniz. Üye olmadan ücret ödemeden, ücretsiz ve üyeliksiz bir takma ad yani nick alarak hemen sohbet odalarımıza giriş sağlayabilirsiniz. Sohbet odalarımıza hem web üzerinden hem de mobil olarak güvenli bir şekilde giriş yaparak sohbet edebilirsiniz. Hala bekliyor musunuz? Hemen giriş yapın ve kaliteli bedava sohbet etmenin keyfine varın, yeni arkadaşlık ve dostluklar kazanın. Hatta belki de yeni aşklar yaşayın …

Yüzünüzden gülücük, gönlünüzden muhabbet eksik olmasın.

Herkese iyi sohbetler dileriz.

LAKIRTI.Com

 

Yazan: KelebekToplam 10 Yorumlar
Spy

çok güzel bir sohbet alanı ve iyi dilekleriniz için tşk ederim. Emeğinize sağlık

  admin

  Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Spy, her daim yanımızda olmanızı bekleriz.

cavidan

Teşekkür ederiz, bu güzel yazı için. Sohbet odalarınız, ücretsiz ve üyeliksiz sohbet sitesi olarak çok hoşuma gitti ...

  admin

  Cavidan güzel yorumunuz için teşekkürler. Ücretsiz üyeliksiz sohbet siteleri hizmetimizle her zaman yanınızda olacağız.

Kelebek

Teşekkürler, sizleri her zaman aramızda görmekden çok mutlu oluruz.

  admin

  Kelebek, yorumun ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz ...

cem

sohbet siteleri ücretsiz üyeliksiz olduğunda daha çok faydalanma imkânı oluyor teşekkürler

  admin

  Cem yorumun için teşekkür ederiz. Ücretsiz üyeliksiz sohbet siteleri hizmetimiz sürekli devam edecek.

ayça

Ücretsiz ve güvenilir kendime benzeyen pek çok kişi buldum. sağ olun

Zehra

Ücretsiz üyeliksiz sohbet sitesi olması çok iyi, bilgilerimizi vermek zorunda kalıyorum, tebrikler

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Bedava Sohbet Siteleri | Seviyeli Sohbet Siteleri | Kaliteli Sohbet Siteleri | Güvenilir Sohbet Siteleri