LAKIRTI.COM ile ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etmenin tadına varın …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sosyal Sohbet Siteleri


Sosyal Sohbet Siteleri

Sosyal Sohbet Siteleri

Bugün güncel bir konudan bahsetmek istiyorum. Dünyaca etkisi altında bulunduğumuz Korona Virüsü. İlk kez Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkmıştı bu illet ! Televizyonlarımızdan seyrediyorduk, insanlar durduk yere düşüp ölüyorlardı. Bana şahsen inandırıcı gelmemişti. Sanki bir sinema filmi seyrediyordum. Aklımdan da şunlar geçiyordu; “Çin buraya çok uzak. Bize ulaşamaz bu virüs !” Ben daha önemli konularla meşgul olmak istiyordum. Yaz tatili planlarım vardı, farklı şehirler görmek istiyordum. Yeni insanlarla tanışmak, senemin stresini üstümden atmak istiyordum. Şimdiden tatil rezervasyonuna başlamam gerekirdi !

Aradan haftalar geçti… Bizde de ilk vakalar kendini göstermeye başladı. Epidemi Pandemiye dönüştü ! Ne çabuk ! Ama Çin bize çok uzaktı ?! Nasıl olmuştu bu anlayamamıştım ! Teknolojinin sayesinde, insanlar her yere ulaşabiliyordu! Corona virüs her yere dağılmaya başlamıştı. Gözle görünmüyordu ki, insanlar hasta olduklarını bile bazen anlamıyordu !

Korku beni de sarmıştı artık. Düşündüğüm kadar güvenli bir yerde yaşamıyordum ! Gerçeklerle yüzleşiyordum. Ben ne ara bu kadar bencilleşmiştim ? Bana dokunmayan yılan bin  yıl yaşasın, diyerek yaşamayı kabul etmiştim ! Ben böyle değildim ! Korku yavaş yavaş yüreğime yerleşiyordu. Ailem için sevdiklerim için endişeleniyordum ! Ya sevdiklerime bir şey olursa diyordum ? Ya bu acı yüreğimizi vurursa ?

İnsanlar artık evlerine kapandı. Okullar kapatıldı, hayatımız durma noktasına geldi. İnsanlardan kaçar olduk, korkuyorduk çünkü. Kim hasta, kim hasta değil bilmiyorduk. Sosyal hayatımız durdu ! Bu zor durumdan bir nebze rahatlamak için, ben sosyal sohbet siteleri ‘ne başvurdum. Bir şekilde insanlarla iletişime geçmem gerekiyordu. En kolay yol seviyeli sohbet siteleriydi. Maskesiz mesafesiz ! Bu sohbet sitelerindeki sohbet odaları hızır gibi yetişti bana.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, her türlü insanla karşılaşabiliyordum. Her meslekten insanla tanışabiliyordum. Bende zamanımı değerlendirmek adına chat sitesine girdim. Bulunduğum durumu unutmak için, farklı konular hakkında sohbet etmek için girmiştim bu bedava sohbet sitelerine. Nezih bir ortamda, Müzik eşliğinde güzel muhabbetler ettim, hatta yeni dostluklar kurdum. Zekamı geliştirecek oyunlar oynadım.

Sizde isterseniz nezih güzel bir ortamda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kalıcı dostluklar edinebilirsiniz. İnsanların dertlerini kederlerini ve mutluluklarını paylaşabilirsiniz! Hayat paylaşınca güzelleşiyor! Dertler paylaşınca azalıyor. Belki sizde senelerce aradığınız doğru insani bu mobil sohbet sitelerinde bulursunuz, yalnızlıktan kurtulursunuz. Hiç vakit kaybetme, hayat çünkü çok kısa…

Hoş sohbetlerde buluşalım, kaynaşalım…

LAKIRTI.Com

 

Yazan: HcRToplam 2 Yorumlar
Rabia

Sosyal sohbet sitelerine dönüş yapıldığı çok doğru bir tespittir...

cicek

evet pandemi süreci herkesi tekrar sosyal sohbet sitelerine girmeye itti

Bir cevap bırakın.

Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri